Aktualności

Zawieszenie zajęć

Szanowni Państwo,

Stosując się do decyzji Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w placówkach oświatowych w dniach 12 marca - 25 marca, informujemy, że jutro i pojutrze (12 i 13 marca) nasza szkoła i przedszkole sprawuje tylko funkcje opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie są w stanie zabezpieczyć opieki w domu. Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca włącznie szkoła i przedszkole będą zamknięte

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach  

W związku z powyższym uprzejmie prosimy o wiadomość, które dzieci będą musiały w najbliższych dwóch dniach skorzystać z opieki w szkole lub przedszkolu. 

Działania te mają charakter prewencyjny. Minister zdrowia podkreśla, że izolacja jest najlepszym sposobem uniknięcia zakażenia wirusem. Mamy nadzieję, że uda się powstrzymać szerzenie epidemii.

Prosimy również o zabranie ze szkoły i przedszkola rzeczy osobistych dzieci, abyśmy mogli profilaktycznie przeprowadzić dezynfekcję powierzchni i sprzętów szkolnych.

Będziemy się kontaktować z Państwem mailem w sprawach dydaktycznych. Opracowujemy z nauczycielami plan zdalnego  wspomagania nauki uczniów w domach na najbliższe dwa tygodnie.  Dzieci dostaną dziś do domu zeszyty ćwiczeń.

wróć do aktualności
Slide 1 Content
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Kontynuowanie przeglądania oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. [x]