Rekrutacja

 

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Szanowni Rodzice!
Rozpoczeła się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola Montessori.Posiadamy ostatnie wolne miejsca! Rodziców, których dzieci były wpisane na listę rezerwową bardzo prosimy o kontakt z sekretariaetem pod numerem telefonu: 729 993 806.

Dla dzieci, które rozpoczynają rekrutacje prosimy o przysłanie formularza, który znajduje się poniżej, na adres mailowy przedszkola przedszkole@krakowmontessori.pl

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 30 WRZEŚNIA 2020 roku!

 

Rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do naszego przedszkola, prosimy o :

1. Przesłanie wypełnionego formularza zapisu na adres mailowy: przedszkole@krakowmontessori.pl. Formularz znajduje się tutaj .

2. Po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu formularza zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie rekrutacyjne z nauczycielami i dyrekcją,  w dalszym etapie rekrutacji zapraszamy dziecko na zajęcia adaptacyjne do grupy przedszkolnej;

3. W kolejnym etapie dziecko w obecności rodziców może odbyć rozmowę z przedszkolnym psychologiem w celu oceny gotowości dziecka do pobytu w przedszkolu.

4. Po zapoznaniu się z ofertą przedszkola, dokumentami: statutem, regulaminem, osobistej rozmowie rodziców dziecka z dyrekcją szkoły i nauczycielami następuje podpisanie umowy.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 698 539 006w godzinach pracy (7.30 - 15.00) lub pod adresem mailowym przedszkole@krakowmontessori.pl . Zapraszamy do kontaktu!

 

Opłaty w roku szkolnym 2020/21:

- opłata wpisowa jednorazowa - 2000 zł. W przypadku przedłużenia umowy o ksztalcenie w Szkole wymagana jest tylko dopłata różnicy.
- czesne - 1000 zł (w tym basen, rytmika, gimnastyka korekcyjna, język angielski, opieka logopedy i psychologa)
- przewidziane sa zniżki dla drugiego i kolejnego dziecka

Przedszkole pracuje od 7.30 do 17.00 przez cały rok za wyjątkiem: miesięcznej przerwy wakacyjnej, tygodnia ferii zimowych, dni ustawowo wolnych oraz dodatkowych dni wolnych ustalonych przez dyrektora.

 

 
 
Slide 1 Content
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Kontynuowanie przeglądania oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. [x]