Rekrutacja

 

 Rekrutacja na rok szkolny 2024/25

 

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacji prosimy o przysłanie formularza, który znajduje się poniżej. Kartę można prznieść osobiście lub przesłać na adres mailowy przedszkola: przedszkole@krakowmontessori.pl  Rekrutacja na kolejny rok szkolny rozpoczyna się od 1 marca.

 

MAMY JESZCZE KILKA WOLNYCH MIEJSC.

 

Rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do naszego przedszkola, prosimy o:

1. Przesłanie wypełnionego formularza zapisu na adres mailowy: przedszkole@krakowmontessori.pl. Formularz znajduje się tutaj .

2. Po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu formularza zapraszamy dzieci i rodziców na spotkanie rekrutacyjne z nauczycielami i dyrekcją,  w dalszym etapie rekrutacji zapraszamy dziecko na spotkanie do grupy przedszkolnej;

3. W kolejnym etapie dziecko w obecności rodziców odbywa rozmowę z przedszkolnym psychologiem w celu oceny gotowości dziecka do pobytu w przedszkolu.

4. Po zapoznaniu się z ofertą przedszkola, dokumentami: statutem, regulaminem, osobistej rozmowie rodziców dziecka z dyrekcją przedszkola i nauczycielami następuje podpisanie umowy  z Zarządem Fundacji Casa dei Bambini.

5. Rekrutacja na nowy rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się z dniem 1 marca 2024 r. Ilość miejsc jest uzależniona od deklaracji obecnych rodziców, czy pozostawiają swoje dzieci na kolejny rok w przedszkolu.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 698 539 006 lub pod adresem mailowym przedszkole@krakowmontessori.pl

 

 

Dzieci w ramach adaptacji, nim rozpoczną nowy rok szkolny zapraszane są wraz z rodzicami do przedszkola. Podczas kilku, godzinnych spotkań, wspólnych zabawach, stopniowo adaptują się do nowego otoczenia. Ilość spotkań jest ustalana z nauczycielami.

Do przedszkola zapraszamy dzieci, które w danym roku szkolnym kończą 3 lata lub starsze.

 

W lutym 2024 zaprosimy chętnych rodziców i dzieci na dzień otwarty do przedszkola. Prosimy śledzić nasze aktulaności.

                                                                       

 

 

Koszt przedszkola w roku 2023/2024; wpisowe - 2400zł;  czesne - 1200zł, plus koszt caterignu (obiad i podwieczorek) zależny od diety.

Koszt przedszkola w rodku szkolny 2024/2025 - 16800 zł (12x 1400 zł); wpisowe 2800 zł, plus cateringu (obiad i podwieczorek) zależny od wyboru diety.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

 

 

Przedszkole pracuje od 7.30 do 17.00 przez cały rok za wyjątkiem: miesięcznej przerwy wakacyjnej, tygodnia ferii zimowych, dni ustawowo wolnych oraz dodatkowych dni wolnych ustalonych przez Radę Pedagogiczną.

 

 
 
Slide 1 Content
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Kontynuowanie przeglądania oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. [x]