Grupy

          W naszym przedszkolu mamy dwie grupy mieszane wiekowo. W każdej grupie są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Do każej z grup integracyjnej uczęszczają dzieci z orzeczeniami o kształceniu integracyjnym.

Grupa Kasjopea

     Kasjopea - Nauczycielkami w Kasjopei są Pani Magda i Pani Ania. Pani Yuliia jest nauczycielem współorganizujacym. Panią Pomocą jest Pani Gosia. W grupie mamy 15 dzieci, w wieku od 3 do 6 lat. Są wsrod nas dzieci z niepelnosprawnosciami - grupa integracyjna. Jesteśmy zgraną drużyną, zawsze możemy na siebie liczyć. Staramy się wypracować w dzieciach poczucie wspólnoty oraz odporność psychiczną.  Codzienna praca w systemie Pedagogiki Montessori, rozwija i kształci nasze umiejętności. Staramy się być blisko siebie i wspólnie przyjmować codzienność.

Kontakt do nauczycieli: kasjopea.krakowmontessori@gmail.com

 

Grupa Andromeda

       W naszej grupie jest 14 dzieci, 8 dziewczynek i 5 chłopców. Jesteśmy grupą mieszaną wiekowo 3-6lat, integracyjną. Dziećmi opiekuje się dwóch nauczycieli – pani Marta i pani Ania. Nauczycielem współorganizującym jest Pani Yuliia. Panią Pomocą Pani Tatiana. Wspólnie razem poznajemy świat, odkrywamy najbliższe otoczenie. Uczymy się funkcjonowania w grupie, poznajemy zasady, które pozwalają nam bezpiecznie i zgodnie funcjonować.

Kontakt do nauczycieli: andromeda.krakowmontessori@gmail.com

 

Kontakt z nauczycielami prowadzący jest podczas bieżacych spotkań po wcześniejszym umówieniu się na rozmowę. Prowadzimy także komunikację elektorniczną. Rodzice mają dostęp do dokumentów, dysków, by móc oglądać zdjęcia z różnych aktwyności dzieci.

 

Zachęcamy do śledzenia naszych aktywności: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083149421317

 

 
 
Slide 1 Content
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką plików cookies. Kontynuowanie przeglądania oznacza zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. [x]